Pierwszy zlot WPT – Nowe Miasto nad Pilicą

W końcu mam chwilę, żeby napisać o pierwszym zlocie WPT, czyli Warsaw Pieniacz Team (geneza tej nazwy jest długa i skomplikowana … :) ), która odbyła się 23 lipca. Wyjazd składał się z trzech części – imprezy wieczornej, wyjazdu na tor oraz imprezy wieczornej numer 2 :). Celem wyjazdu była integracja i szkolenie umiejętności i techniki jazdy samochodem.

Oczywiście w pierwszy dzień pomyliłem ośrodki i miejscowości, ale na szczęście po kilku perypetiach udało się dojechać. Piątkowa impreza wieczorna spokojna :), wiadomo że musimy na następny dzień podjechać 50 km na tor, no może nie licząc może użycia Audi TT jako zestawu nagłaśniającego w środku parku.

W sobotę wyjazd na tor jakimiś dziwnym drogami, sam tor fajny urządzony na lotnisku w Nowym Mieście nad Pilicą, które wygląda tak i ma około 2,4 km prostej.

Oczywiście nie jeździliśmy po prostej, tylko po torze a właściwie dwóch trasach ułożonych z wykorzystaniem pachołków, jeden z przejazdów wygladał tak:

W poprawie błędów i poprawie czasów na torze pomagali nam zawodowcy :)

W sobotę druga impreza, niestety byłem wykończony i nie brałem w niej większego udziału, jednak zdążyłem zauważyć,  ze nieźle się rozkręciła, ale było kulturalnie ;)

Dzięki organizatorom za organizację  imprezy a wszystkim pozostałym za świetne towarzystwo :) Widzimy się znowu w październiku.

Komentarze