Mam na imię Tomasz :). To miejsce nieco definiuje moje zainteresowania, przynajmniej w zakresie, który można zawrzeć w słowno-muzycznym opisie i fotografii. Jestem z wykształcenia inżynierem informatykiem, zajmuję się konsultingiem dla telekomunikacji. Mieszkam i płace podatki w Krakowie, chociaż trochę drażni mnie to miasto. Nie jestem sportowcem i nie jestem dziennikarzem :) I nie interesuje mnie zostanie żadnym z nich, a już na pewno nie interesuje mnie zostanie blogerem ;)

Ponieważ mam więcej niż jedno zainteresowanie i hobby, stąd treści przedstawione tutaj mogą być nieco chaotyczne. Ostatnio wzięło mnie na bieganie, w szczególności na orientację, a dodatkowo po górach – jest to fantastyczny sposób spędzenia wolnego czasu i dbania o kondycję. Oczywiście jestem amatorem i to nie najlepszym :), jakkolwiek mam trochę czasu w weekendy więc uczestniczę w różnych zawodach. A dlaczego o tym piszę ? Bo jest to fajna zabawa, do której może uda się zachęcić innych. Nie czuję się na tyle mocny, aby udzielać rad, jakkolwiek na podstawie informacji tutaj podanych można dojść do swoich wniosków :)

Jeżeli ktoś chce być na bieżąco z wpisami w tym miejscu to zapraszam do polubienia profilu: https://www.facebook.com/sevencoins?fref=ts

Osoby, które czegoś ode mnie potrzebują lub chcą się ze mną skontaktować się mogą użyć formularza kontaktowego poniżej albo poprzez Facebook.

[contact-form][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Comment’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Potwierdzam, że jestem człowiekiem (antyspam)’ type=’checkbox’ required=’1’/][/contact-form]

To co aktualnie robię można czasami zobaczyć na instagramie:[wdi_feed id=”2″]